Nasza szkoła zaprosiła wychowanków przedszkoli i oddziałów przedszkolnych do udziału w konkursie plastycznym „Szkoła to poważna sprawa, ale bywa też zabawa”. Spośród prac nadesłanych z dwunastu placówek, jury w składzie: Grażyna Dudzic-Gromnicka, Iwona Jurkowska, Beata Kołodziej, Barbara Urban, Magda Wójcik, wyłoniło laureatów.

I miejsce:

Julia Skrzat (Przedszkole nr 54);

II miejsce:

Nikola Drozd (Przedszkole nr 77);
Dawid Mielechowicz (Przedszkole nr 40);

III miejsce:

Maria Szorek (Przedszkole nr 2);
Zuzanna Klimek (Przedszkole nr 13);
Zuzanna Hejduk (Przedszkole nr 83);

Wyróżnienia:

Róża Sagan (Przedszkole "Kogucik");
Pola Pyter (Przedszkole "Kogucik");
Urszula Jezior (Przedszkole "Kogucik");
Maja Pietrasiak (Przedszkole nr 52);
Anastazja Tomasiak (Przedszkole nr 50);
Stanisław Jaśkowiak (SP 10).

Gratulujemy laureatom. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Odbiór nagród i dyplomów w siedzibie placówki w sali nr 10 (SP nr 10, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin): 2 marca od 17.00 do 19.00, a od 3 do 17 marca od 7.00 do 16.00. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.