Pracownice biblioteki szkolnej: Ewa Michalak i Małgorzata Kozak składają serdeczne podziękowania pani Annie Krawczak, która podarowała bibliotece swój domowy księgozbiór.

Pani Ania darzy wielkim sentymentem naszą szkołę, ponieważ uczyło się w niej jej dwóch synów, a obecnie wnuk - Jaś Krawczak w klasie 1A.

Książki zostały posegregowane – zawierają klasykę literatury powszechnej i polskiej, są pozycje dla młodzieży oraz bogaty wybór literatury popularnonaukowej z dziedzin takich jak: historia, literaturoznawstwo, technika, poradniki, sztuka, albumy malarstwa, kultura antyczna, sport

Duża część darów Pani Krawczak wzbogaci zbiory biblioteki. Dzięki temu nasi uczniowie i nauczyciele będą mieli większy wybór książek do wypożyczania.
Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość…