Kim chce zostać w przyszłości? Jaki zawód będzie dla mnie najlepszy? Jaka szkoła może mi pomóc w osiągnięciu celu? Jakie wyzwania czekają mnie na ścieżce kariery? To pytania z którymi mierzą się nie tylko ósmoklasisci. Współpracując ze Specjalistyczną Poradnia Zawodowa w Lublinie zaprosiliśmy do naszej szkoły doradców, którzy w marcu przeprowadzili dla wszystkich uczniów zajęcia. Klasy 1-3 oraz 4-6 poznawały zawody podczas warsztatów "Świat zawodów na wesoło", klasy 7 zagłębiały tajemnice "Wartości-zawód z pasją" natomiast klasy 8 poznawały "Rynek pracy-planowanie kariery".
Mamy nadzieję, że zajęcia rozwiały wątpliwości zwłaszcza najstarszym uczniom, a wspólnie spędzony czas sprzyjał pogłębieniu relacji i poznaniu nie tylko siebie ale i kolegów/koleżanek z klasy.