Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie zaprasza wychowanków przedszkoli i oddziałów przedszkolnych do udziału w konkursie plastycznym „Szkoła to poważna sprawa, ale bywa też zabawa”.

Już wkrótce przed dziećmi ogromne wyzwanie: po wakacjach staną się uczniami. Niektóre dzieci oczekują na to wydarzenie z niecierpliwością, inne czują lęk przed nieznanym. Zapewne wielokrotnie słyszały, że szkoła to 45-minutowe lekcje, siedzenie w ławkach, oceny… To prawda, że tutaj uczą się czytać, pisać, liczyć, ale przecież nie tylko tego. Uczniowie rysują, śpiewają, tańczą, mają zajęcia ruchowe, uczą się korzystać z komputerów. Biorą udział w wyjściach i wycieczkach, projektach, uroczystościach, przygotowują przedstawienia. Szkoła to też zabawy na boisku, szkolnym placu, w świetlicy, na przerwach.

Tak, szkoła to poważna sprawa, ale w znacznej mierze - wesoła zabawa.
Szczegółowe warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia
             organizatorzy

Regulamin w linku