W piątek w bibliotece szkolnej miało miejsce kolejne wydarzenie z cyklu "Biblioteka promuje utalentowanych uczniów". Tym razem swoją pasję, jaką jest szydełkowanie, prezentowała Uliana Dudyk z klasy 4B i Natalia Łysakowska z klasy 5B.
W spotkaniu uczestniczyły dwie klasy oraz goście.

Rozmawialiśmy o naszych talentach, zainteresowaniach i rodzajach rękodzieła, którego przykłady mogliśmy zobaczyć na przygotowanej wystawie.
Wyroby naszych uzdolnionych koleżanek można było obejrzeć, wziąć do ręki i zadawać pytania.
Lekcja była inspiracją do poszukiwań w sobie mocnych stron, zainteresowań i talentów.

Dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu, a dziewczynkom życzymy sukcesów  oraz satysfakcji z rozwijania swoich umiejętności i pasji.
Spotkanie przygotowała i prowadziła z pomocą Mai i Jagody z klasy 5B p. Małgorzata Kozak