Wyniki V Interdyscyplinarnego Konkursu  Poświęconego Historii i Topografii Miasta Lublin ,,Historyczne miejsca, historyczne postacie - Jerzy Nowosielski w Lublinie” - Edycja ogólnopolska

W kategorii literackiej wpłynęło 48 prac z 8 województw. Jury w składzie Patryk Iwańczyk i Radosław Jarecki (pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowe) przyznali następujące nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce - Michał Łukawski - SP 4
  • II miejsce Maja Kotlarz - Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Lublin
  • III miejsce – Dorota Początek - SP 19 Łódź
  • Wyróżnienie - Filip Ruta – SP 19 Lublin
  • Wyróżnienie- Krzysztof Kundys – SP 1 Lublin

W kategorii plastycznej wpłynęło 35 prac z 4 województw. Jury w składzie:

Ewa Michalak- wicedyrektor SP 10 w Lublinie,
Elżbieta Mila- Suska – nauczyciel plastyki  SP 10 w Lublinie,
Iwona Sokół- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej SP 10 w Lublinie
Joanna Gołąb- nauczyciel , wychowawca świetlicy SP 10 w Lublinie
Grażyna Dudzic- Gromnicka- nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy SP 10 w Lublinie przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce – Antonina Nowak- SP 45 Lublin, Uliana Dushuk – SP 19 Lublin
  • II miejsce – Gabriela Grabowska- Zespół Szkół nr 12 Lublin
  • III miejsce- Maja Dul- SP 11 Mielec
  • Wyróżnienie- Oliwia Rak SP 4 Lublin

Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym, dziękujemy opiekunom uczniów biorących udział w konkursie za zainteresowanie naszą inicjatywą. Będziemy się kontaktować z opiekunami zwycięzców i wyróżnionych w sprawie formy i terminu odbioru nagród i dyplomów. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.