W piątek odbyła się lekcja odwrócona w wykonaniu Natalii, Michaliny, Nikoli, Martyny, Zuzi i Mai z klasy 7b. Starsze koleżanki w  klasie 3a opowiedziały o agresji, sposobach reagowania na nią wtedy kiedy nas dotyka a także wtedy kiedy jesteśmy jej świadkami.
Podzieliły się z młodszymi uczniami sposobami radzenia sobie ze złością oraz potrzebie wspierania osób, które złość przeżywają. Przygotowały również zabawy, które pozwoliły im się wspólnie poznać!
To była doskonała okazja dla dziewcząt do zmierzenia się ze swoimi wyobrażeniami o zawodzie nauczyciela oraz rozwijaniu umiejętności planowania i organizowania zajęć dla innych. Trzecioklasiści bardzo aktywnie uczestniczyli w poszczególnych zadaniach a atmosfera sprzyjała nawiązywaniu  relacji pomiędzy wszystkimi uczniami!