Z dumą informujemy, że biblioteka szkolna zyskała nowy wygląd. Dzięki zaangażowaniu i pasji nauczycieli bibliotekarzy szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025. Umożliwiło to zakup nowych regałów i przemeblowanie wnętrza biblioteki. Pomieszczenie jest teraz jasne, funkcjonalne i estetyczne. Nowa aranżacja przestrzeni wypożyczalni robi pozytywne wrażenie na czytelnikach. Uczniowie chętnie spędzają tu czas. Dofinansowanie z projektu objęło także zakup nowości książkowych w ilości 394 sztuki.

Zakupione książki spełniają życzenia uczniów odnośnie tematyki i tytułów. Pamiętano również o uzupełnieniu lektur z aktualnej listy lektur Ministerstwa Edukacji i Nauki. Popatrzcie na zdjęcia jaka zaszła zmiana. Czy dobra? Oceńcie sami.

>>>Załącznik ze zdjęciami<<<