Koło krawieckie prowadzone w naszej szkole, w ramach zajęć pozalekcyjnych stwarza dzieciom możliwość rozwijania zainteresowań i uzdolnień. Jest okazją do zdobywania przez dzieci nowych umiejętności przydatnych w życiu codziennym. Nasze zajęcia uczą: kreatywności, nadają drugie życie odzieży a także przyczyniają się do kształtowania postaw proekologicznych. Chcemy zachęcić w ten sposób uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego i pobudzać ich wyobraźnię.

Mamy już za sobą kilka spotkań warsztatowych, na których dziewczynki uszyły swoje pierwsze poduszeczki na szpilki i ozdoby choinkowe. Jesteśmy w trakcie szycia maseczek ochronnych.

Czekamy także z niecierpliwością na maszyny do szycia, by nasze zajęcia weszły na wyższy poziom.

Zapraszamy do galerii. Katarzyna Kocot i Małgorzata Masłyk.