"Ubodzy i ludzie prości w żłóbku, przypominają, że Bóg staje się człowiekiem dla tych, którzy bardziej odczuwają potrzebę Jego miłości i proszą o Jego bliskość. Jezus urodził się ubogi, prowadził proste życie aby nas nauczyć uchwycenia tego, co istotne i tym żyć."
/Z Listu Apostolskiego Admirabile signum papieża Franciszka/
Tym, co istotne w życiu jest wzajemna miłość, życzliwość, pomoc, umiejętność dzielenia się z innymi dobrem nie tylko materialnym ale i duchowym.
Dziękując Wam wszystkim - uczniom, nauczycielom emerytom, rodzicom, sympatykom i absolwentom naszej szkoły - za dzielenie się z nami pomysłami, czasem i dobrami materialnymi, życzymy aby ten czas był pełen ciepłych i życzliwych spotkań, wypełnionych wewnętrznym spokojem i radością  a Nowy Rok niech będzie obfity w radosne dni i spełnione marzenia.
Wesołych Świąt!
Zapraszamy do wysłuchania świątecznej piosenki w wykonaniu Ady Parzyszek 2a