Szanowni rodzice,

jest szansa by w naszej szkole był realizowany „Program profilaktyki wad postawy i zaburzeń rozwoju ruchu wśród uczniów w wieku 10-14 lat z terenu woj. lubelskiego”. Grupę docelową stanowią uczniowie w wieku 10-14 lat, z terenu woj. lubelskiego, którzy nie przebywają pod opieką poradni rehabilitacyjnej w zakresie wad postawy i kwalifikują się do objęcia w/w Regionalnym Programem Zdrowotnym.
W skład Grupy docelowej wejdą uczniowie, których rodzice/opiekunowie prawni uprzednio wyrażą pisemną zgodę na udział dziecka w programie. Zgody do podpisu będą rozdawane przez wychowawców uczniom od poniedziałku tj. 29.11. 2021 r.
Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie oświadczeń i oddanie ich do sekretariatu najpóźniej do 2 grudnia (czwartek) 2021 r.
Udział w Projekcie jest bezpłatny.

1. Informacje o programie
  2. Regulamin uczestnictwa w programie