We wtorek 07.05.2024r. klasa 4b pod opieką wychowawcy i pani Małgorzaty Kozak udała się na grę miejską w ramach oferty dla szkół "Odkryj Lublin - zainspiruj się historią naszego miasta". Autorką gry miejskiej poświęconej historii Lublina i związanych z Kozim Grodem legend była Pani Magda Mazur -Ciseł.

Dzięki Pani przewodnik przypomnieliśmy sobie legendy o Lublinie, utrwaliliśmy umiejętność pracy w zespole, pracowaliśmy z mapą w terenie, rozwiązywaliśmy szarady i rebusy, próbowaliśmy lubelskiego cebularza oraz pracowaliśmy nad naszą spostrzegawczością. Po grze przeszedł czas na lody i gofry przy, których mogliśmy podzielić się swoimi wrażeniami z tego niezwykłego przedpołudnia. Słońce nam dopisało. Choć ciężko było się zapisać na finansowane z budżetu Miasta Lublin zajęcia, bo były rozchwytywane, to z pewnością będziemy próbować w przyszłości.