15 kwietnia odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy Czytelniczej pt. „Magia wierszy Brzechwy i Tuwima”, który zachęcał do czytania poezji dziecięcej, uczył współpracy, podejmowania decyzji, radzenia sobie ze stresem, a przede wszystkim sprawdzał znajomość wybranych wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.

Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, poziom wiedzy był tak wysoki, że aż 3 klasy stanęły do dogrywki, w której uczniowie już indywidualnie, a nie zespołowo, radzili sobie z wylosowanymi zadaniami.

Oto wyniki:

I miejsce – klasa 2B – Zuzanna Józefacka, Iga Kruczek

II miejsce – klasa 2A – Łucja Iwaszko, Jowita Sobczak

III miejsce – klasa 3A – Amelia Grzelak, Ewa Zborowska

GRATULUJEMY!!!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dziękujemy gorąco wszystkim uczestnikom za wysiłek włożony w przygotowania do konkursu oraz ich wychowawcom za motywowanie i wspieranie swoich uczniów.