Rok szkolny 2023/2024 rozpoczynamy sukcesem ucznia Pani Katarzyny Stanuch. W IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Paleta Wyobraźni” 2023, którego organizatorem jest Pałac Młodzieży w Katowicach, wyróżnienie otrzymał Mateusz Bobrowski z klasy 5a.

Komisja w składzie:

Przewodnicząca: Paulina Walczak-Hańderek - artysta plastyk (ASP Katowice)

Członkowie komisji oceniającej:

Dobrosława Rafalska - artysta plastyk

Karol Gawroński - artysta plastyk

dokonała przeglądu 2366 prac nadesłanych ze 156 placówek oświatowych z terenu całej Polski. Przyznano Grand Prix (ASP w Katowicach), 19 równorzędnych nagród, 20 wyróżnień oraz 56 wyróżnień honorowych stanowiących kwalifikacje do wystawy.

Sukcesem jest docenienie pracy ucznia naszej szkoły jak również możliwość konfrontacji na arenie ogólnopolskiej. Ciężka praca na zajęciach i nieustanne podnoszenie poziomu umiejętności przełożyły się niewątpliwie na wyróżnienie stanowiące prestiż zarówno dla ucznia, gdyż jest to jego kolejny sukces jak i szkoły.

GRATULUJEMY!!!