Zmiany w sposobie wydania obiadów!

16-01-2021
Szanowni rodzice,
w związku z wprowadzeniem przez UM wydział IT kontroli wydawania posiłków w szkole, zostają wprowadzone elektroniczne karty zbliżeniowe (w formie breloczka), przy pomocy których uczeń będzie potwierdzał przy okienku odebranie posiłku przykładając kartę do czytnika.
W związku z powyższym należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i podpisać umowę użyczenia karty zbliżeniowej (dostępna na stronie lub w przedsionku szkoły). Po wykonaniu w/w czynności kartę należy odebrać w sekretariacie szkoły – najpóźniej do dnia 21 stycznia 2021 r. (czwartek). Każda karta jest zakodowana i podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia.
Na dzień dzisiejszy odbiór kart zbliżeniowych w wyznaczonym terminie dotyczy uczniów klas 1-3.
Uczniowie klas 4-8 będą mogli odebrać karty gdy zostaną wznowione dla nich zajęcia.
W związku z zaistniałą sytuacją prosimy Państwa o dopilnowanie dzieci, by nosiły ze sobą do szkoły karty zbliżeniowe.

Tadeusz Szydłowski

Załączniki do pobrania:

ZDALNE NAUCZANIE

Komunikat
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie w sprawie zdalnego nauczania w klasach IV – VIII w Szkole Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie w okresie od 26 października 2020 r.

Informacje podstawowe:
Wszystkie zajęcia dla oddziałów klas I – III odbywają się stacjonarnie w szkole według ustalonego planu.
Szkoła organizuje opiekę świetlicową zgodnie z tygodniowym planem zajęć tylko dla uczniów klas I - III.
Z obiadów w szkole mogą korzystać tylko uczniowie oddziałów I - III.

Nauczanie zdalne i zasady jego prowadzenia ... >>>pełny tekst komunikatu>>>