W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas 6- 8 wzięli udział w szkolnym konkursie przyrodniczym. Uczniowie klas szóstych musieli zmierzyć się z szeregiem zadań z geografii i biologi, zaś uczniowie klas starszych dodatkowo z chemii. Największą wiedzą przyrodniczą wykazał się uczeń klasy 6b Łukasz Kasperek. Drugie miejsce zajęła Natalia Jurkiewicz z klasy 8b. Podium zamknęli ex aequo uczniowie klasy 6b Kuba Stroński oraz Nikodem Kurek. Najlepsi przyrodnicy zostali uhonorowanie dyplomami i otrzymali nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, laureatom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji. Dodatkowo w ramach współpracy z Galerią Po 111 Schodach Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Lublinie społeczność całej szkoły mogła podziwiać piękne fotografie natury.