Epidemia koronawirusa to wyjątkowo trudny czas dla nas wszystkich.
Od kilku tygodni szkoła na dobre rozgościła się w domach uczniów i nauczycieli - nie ma nas w budynku, ale zajęcia trwają.
Chcieliśmy się dzisiaj podzielić efektami lekcji plastyki w klasach 5, na temat "Sekretna historia rękawiczki i jej symbolika na obrazach". W trakcie zbierania Waszych prac przeczytałam artykuł w sieci na temat murali tworzonych w szpitalu MSWiA przy ulicy Wołoskiej w Warszawie.

Za zgodą autorki jednego z nich, pani Beaty "Barrakuz" Śliwińskiej, zamieszczam w naszej galerii nie tylko prace naszych uczniów, ale również mural wpisujący się doskonale wybraną tematykę. Praca pani Beaty nawiązuje do fresku Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej.
Zapraszamy do galerii.
E. Mila-Suska
zdjęcia uczniów: Nikola Cebula, Natalka Jurkiewicz, Nina Kasperek, Mikołaj Karczewski, Radek Klech, Mateusz Krzesiak , Filip Kułacki, Paulina Majewska, Szymon Turski, Dorian Wójtowicz, Bartek Wyszomirski