Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
w związku z brakiem możliwości osobistych spotkań i odbywania bezpośrednich rozmów, zapraszam wszystkie chętne zainteresowane osoby, do kontaktu online za pomocą dziennika elektronicznego. Ponadto pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Lublinie, która opiekuje się naszą szkołą, udzielają wsparcia uczniom, rodzicom oraz nauczycielom zarówno z rejonu działania poradni jak i innym osobom od poniedziałku do piątku telefonicznie bądź mailowo.

Szczegółowe dane:
Strona Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej: https://zp1.lublin.eu/
Telefon: 81 747 35 26, 509 731 851

Swoją pomoc oferuje też PCK, który uruchomił specjalną linię wsparcia psychologicznego Polskiego Czerwonego Krzyża. Szczegóły znajdują się na ulotce. (poniżej)

Dagmara Socha - pedagog szkolny