27 lutego nasza klasa IIa wybrała się do Teatru Muzycznego w Lublinie na przedstawienie pt. "Kot w butach". Bajka pełna była pięknych i śmiesznych scen, dlatego wszystkim bardzo się podobała.
Wyjątkowe było to, że podczas przedstawienia aktorzy zrobili nam konkurs. Za dobre odpowiedzi dzieci były nagradzane słodyczami.

Po spektaklu mieliśmy spotkanie z panem aktorem, który bardzo ciekawie opowiadał nam o pracy swojej, ale też innych ważnych ludzi, których nie widać, ale bez których przedstawienie nie mogłoby się odbyć. Są to osoby zajmujące się np. scenografią, choreografią, kostiumami, oświetleniem czy muzyką.

Na koniec odwiedziliśmy garderobę, gdzie także dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat przygotowań do występu.

Wycieczka była bardzo udana i interesująca.

Adam Walada klasa 2a