Prace Kaliny Kołodyńskiej i Mai Paśnik 6b WYRÓŻNIONE Kwalifikacją do Wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Magia Szachów" Centrum Kreatywności Talent we Wrocławiu. Na konkurs wpłynęło aż 516 prac młodych artystów z czternastu różnych województw w Polsce. Sztuka splotła się z fascynującym światem szachów. Artyści porwali widzów talentami artystycznymi i jednocześnie oczarowali wiedzą szachową. Uczestnicy nie tylko pokazali kolorowy świat poprzez swoje prace, ale także głębokie emocje i strategie szachowego myślenia. To właśnie ten dualizm artystycznych i szachowych zainteresowań uczynił Konkurs plastyczny "Magia szachów" wyjątkowym.

Jury, oceniając prace z uwzględnieniem kategorii wiekowych, miało trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, biorąc pod uwagę różnorodność i kreatywność prezentowanych wytworów. W kategorii wiekowej uczniów klas 0-IV szkoły podstawowej przyznano aż dwie pierwsze nagrody. Natomiast w grupie najstarszych uczestników poziom prac był niesamowicie wyrównany, dlatego członkowie Jury podjęli decyzję o nieprzyznawaniu I miejsca.

Uczennicom i Pani GRATULUJEMY!