Dnia 27 października Biblioteka Szkolna zorganizowała wspólnie z Oddziałem Przedszkolnym konkurs recytatorski pt. „Jestem Patriotą”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na piękno języka poetyckiego, rozbudzanie zamiłowania do deklamowania wierszy, popularyzacja poezji wśród dzieci i młodzieży oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

W konkursie udział wzięli uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach:

- dzieci młodsze – klasy 0 – I

- dzieci starsze – klasy II – III

Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów.

Biorąc pod uwagę dobór tekstu, interpretację i wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny, komisja konkursowa w składzie: p. wicedyr. Małgorzata Kucharzyk, p. Monika Dziubińska, p. Paulina Antoniuk, p. Małgorzata Kozak, p. Ewa Michalak, przyznała nagrody następującym uczniom z naszej szkoły:

I miejsce – Liliana Hałas (klasa Ia), Natalia Baran (klasa 3b),

II miejsce – Oliwia Jachacz (klasa 0a), Kalina Szymczyk (klasa 2b)

III miejsce – Natalia Fałkowska (klasa 1b), Antoni Galant (klasa 2b)

Wyróżnienie – Aleksandra Mielnicka (klasa 0a), Mateusz Moćko (klasa 1b), Julia Balczyńska (klasa 3a), Zuzanna Baran (klasa 3b).

ZWYCIĘZCOM ORAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY

Nagrodzeni uczniowie otrzymali książki ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, dyplomy i słodycze. Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali słodką niespodzianką.
To był piękny, uroczysty dzień. Zapraszamy uczniów do brania udziału w naszych konkursach.