KORNELIA MATUSZEWSKA 4C I MARTYNA DROZD 4A WYRÓŻNIONE KWALIFIKACJĄ DO WYSTAWY w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Znane Dzieła Architektury Polskiej w Moich Oczach" Zespołu Szkół Nr.12 w Lublinie.
Prace na konkurs zgłosiło 36 szkół podstawowych z 8 województw. Wpłynęło 185 prac spełniających wymogi regulaminu.

9 lubelskich szkół podstawowych (SP4, SP10, ZS12, ZS13, SP22, SP30, SP31, SP39, SP57), 16 z województwa lubelskiego (SP Strupin Duży, SP Piszczac, SP3 Parczew, SP Poniatowa, SP5 Świdnik, ZPO Swaty, SP2 Biała Podlaska, SP Czółna, SP Rudniki, MDK Biłgoraj, SP Sabaudia, ZPO Trawniki, SP Snopków, SP5 Kraśnik, SP5 Krasnystaw, SP Jarczew), 2 z województwa mazowieckiego (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie, SP360 Warszawa), 1 z województwa pomorskiego (SP8 Gdynia), 3 z województwa śląskiego (MDK w Tychach, SP20 Ruda Śląska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej), 1 z województwa wielkopolskiego (SP2 Grodzisk Wielkopolski), 1 z województwa kujawsko-pomorskiego (Tucholski Ośrodek Kultury w Tucholi), 2 z województwa łódzkiego (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Łodzi, SP Kłocko), 1 z województwa małopolskiego (Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice w Krakowie).

UCENNICOM i PANI GRATULUJEMY życząc dalszych sukcesów.