7 UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH KWALIFIKACJĄ DO WYSTAWY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KOŃ I JEGO PRZYJACIELE” Młodzieżowego Domu Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.
MARTYNA SZAFRANEK, NATALIA SZAFRANEK, SZYMON WYSOKIŃSKI, MAKSYMILIAN HRYTSANIUK, ALICJA FIJAŁEK, REMIGIUSZ KALINOWSKI, KAROL POWROŹNIK.

Jury w składzie;
Joanna Teper – artysta plastyk, profesor wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych
Beata Szynol – artysta plastyk, nauczyciel-instruktor w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Katarzyna Wojewódzka – artysta plastyk, nauczyciel-instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury Fabryczna we Wrocławiu
Marta Alenowicz – pomysłodawca i koordynator konkursu, artysta plastyk, nauczyciel-instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu
po przejrzeniu i wnikliwej ocenie 1230 nadesłanych prac malarskich i przestrzennych doceniło prace Artystów z SP10.

Pani i Uczniom GRATULUJEMY!