„Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli”

W naszej szkole w dniach 26.11-13.12.2019 r. odbyła się charytatywna  zbiórka przyborów szkolnych oraz zabawek na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Uczniowie oraz Rodzice chętnie włączyli się do akcji i dzięki temu zebraliśmy bardzo dużo darów.

Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania . Dzięki Waszej hojności zapakowaliśmy aż 60 prezentów, które 18 grudnia wręczyliśmy dzieciom przebywającym w szpitalu na oddziałach: ogólnopediatrycznym, endokrynologicznym, rehabilitacyjnym, pulmonologicznym, kardiologicznym.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne wsparcie wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom. Pokazaliśmy, że razem możemy więcej i dzięki temu sprawiliśmy dużo radości innym!