Szanowni Rodzice,

od 26.02 trwają zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2024/25.

Na stronie zapisów i rekrutacji znajduje się informacja szczegółowa z opisem zasad jak należy postępować przy zapisach i rekrutacji

Aby dokonać zgłoszenia w systemie informatycznym należy wcisnąć przycisk Zgłoś kandydaturę.
Po wpisaniu nr PESEL system sprawdzi, czy Państwa dziecko zameldowane jest w obwodzie szkoły i pozwoli uzupełnić wniosek zgłoszeniowy

System elektroniczny przyjmuje zapisy dzieci urodzonych w roku 2017r. jeżeli do szkoły będziecie zgłaszać Państwo dzieci z innego rocznika, to wydrukowany, wypełniony i podpisany wniosek, należy złożyć w szkole, a szkoła wprowadza taki wniosek do systemu.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w godz. 8:00 – 15:00.  Zapraszamy!