REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM
„MY CHRISTMAS CARD”

CELE KONKURSU:

1. Doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim.
2. Popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych.
3. Rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz aktywności twórczej uczniów.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III.
2. Zadaniem uczestników jest wykonanie indywidualnie jednej kartki świątecznej z okazji Świąt Bożego Narodzenia według własnego pomysłu wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.
3. Kartka może być wykonana w formacie A5 wybraną przez siebie techniką plastyczną.
4. Przy ocenie prac jury powołane przez organizatorów będzie brało pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność, pomysłowość, wkład pracy, estetykę wykonania.
5. Prace należy oddać najpóźniej do 18 grudnia (poniedziałek) 2023 roku do nauczyciela języka angielskiego (p. Wiolety Skrok). Po upływie tego terminu prace nie będą przyjmowane.
6. Każda praca musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora pracy oraz klasę.
7. Oddanie pracy oznacza akceptację regulaminu.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych oraz publiczne wykorzystanie prac, imion, nazwisk uczestników na potrzeby konkursu.
9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone poprzez stronę szkoły.

Organizatorzy konkursu:
Wioleta Skrok i  Monika Małysz