Od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek do polskich symboli. Dlatego też nasze przedszkolaki wzięły udział w różnych działaniach upamiętniających to ważne święto. 10 listopada dzieci z Oddziału Przedszkolnego razem z uczniami starszych klas recytowali wiersze i śpiewali pieśni o charakterze patriotycznym. Uroczyście odśpiewali Hymnu Narodowy występując przed szerszą publicznością naszej szkoły. 13 listopada gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej „Kalina”, gdzie zaprezentowaliśmy występ artystyczny razem z uczniami I, IV i V klasy. Pensjonariusze włączyli się do wspólnego śpiewu, nagrodzili dzieci gromkimi brawami nie kryjąc ogromnego wzruszenia.